PROČ SI VYBRAT NÁS?

Příznivé ceny

Je jen na vás, kolik se rozhodnete za fotokoutek utratit. V každém případě se však můžete spolehnout na kvalitní služby a férové jednání.

Tisk fotografií

Kvalitní fotografie si můžete rovnou nechat vytisknout - kolikrát chcete! Zároveň k ní od nás dostanete obálku zdarma.

Výběr rekvizit

Originální fotografie si žádají originální přístup - rekvizity a pořádnou zásobu bublin s textem, které ozvláštní každý snímek.

Rámeček na míru

Aby všichni i za deset let věděli, z které události mají vzpomínku, u fotografie je vždy jedinečný rámeček, například s logem vaší firmy.

Fotografie online

Chcete sdílet povedené fotografie se světem? Není problém! Všechny fotografie naleznete v naší online fotogalerii zde.

Doprava zdarma

V rámci Zlínského kraje je vše nadosah, proto není problém k vám přijet kdykoliv a zdarma. Auto máme a vleze se do něj vše, co potřebujeme.

CHCETE TAKÉ NÁŠ FOTOKOUTEK NA SVÉ AKCI?

Kontaktujte nás! Nabídku i cenu Vám rádi upečeme přímo na míru.

VÝBĚR SPRÁVNÉHO FOTOPOZADÍ

Jaké pozadí bude nejlepší? Nabízíme výběr ze základních možností. Vždy se však snažíme, aby na fotografii upoutali pozornost hlavně lidé, nikoliv plátno. 

BEZ ČEHO SE TO NEOBEJDE?

Aby takový fotokoutek mohl dobře fungovat, potřebujeme plochu alespoň 4×4 metry – to abyste měli při focení prostor. Tiskárna bez elektřiny netiskne, ale nebojte! Umíme si poradit, proto nám stačí elektrická zásuvka v dosahu 25 metrů. Dva stoly a židle, aby bylo kam položit velké množství cedulí s texty a rekvizit – paruky, klobouky, brýle a mnoho dalšího. Pokud budeme moct přijet autem alespoň 1,5 hodiny před začátkem akce a vše připravit, úspěch zaručen!

A samozřejmě myslíme i na GDPR. Více se dozvíte kliknutím na tlačítko pod ikonou.

Úsměv, prosím | GDPR

Proč potřebujeme váš souhlas k osobním údajům, co s nimi budeme dělat a kde je ukládáme? Přečtěte si o tom, jak souvisí naše stránky, vaše velikost nohy a fotografie z plesů nebo svateb.